קוסמטיקה אונליין

אמריקאים מוציאים יותר מ -12 מיליארד דולר בשנה על מוצרי יופי וטיפוח אישי, על פי נתוני נילסן ממשרד המסחר האמריקני. על ידי התבוננות בהתנהגות הרכישה בחמש קבוצות, למותגי קוסמטיקה יש הבנה טובה יותר כיצד לנצל את מגמת המסחר האלקטרוני המשתפר. בבריטניה, צרפת ואיטליה השיעור הגבוה ביותר של צרכנים שקנו מוצרי קוסמטיקה באינטרנט ב -12 החודשים האחרונים. במדינות כמו איטליה יש קבוצות הגיל 16 עד 24, שטוענות כי קנו מוצרי קוסמטיקה.

למידע נוסף, קרא את המדריך המקוון שלנו לקוסמטיקה, שם תוכל למצוא מידע נוסף על הסוגים השונים של פלטפורמות מסחר אלקטרוני והשפעתן על תעשיית הקוסמטיקה.

כדי למצוא את התשובות, עלינו לשקול תחילה את האתגרים העיקריים שמגיעים עם סחר אלקטרוני עבור מותגי קוסמטיקה. כדי ללמוד עוד על מגמות המסחר האלקטרוני המשפיעות על נשים שקונות קוסמטיקה דרך החנויות המקוונות שלהן ופלטפורמות המסחר האלקטרוני, סקרנו למעלה מ -1,000 נשים קונות קוסמטיקה בארה"ב כדי ללמוד עליהן יותר. אנו מקווים כי ממצאים אלה יסייעו למותגי הקוסמטיקה המקוונים להבין טוב יותר באילו מגמות מסחר אלקטרוני כדאי להשקיע. הורד את גרסת ה- PDF כאן למידע נוסף על תוצאות הסקר שלנו ועל תוצאות הסקר המקוון שלנו.
לעוד פרטים בנושא של יש לבדוק כאן: https://morbeauty.co.il

בעת רכישת מוצרים באופן מקוון

30.4% מהנשאלים רואים "עור רגיש" (ואחריו "מוצרי יופי" (29.5%) ו"טיפוח גוף "כתכונות החשובות ביותר ברכישת מוצר באינטרנט. אתה יכול להשתמש ניסוחים דומים בין מוצרים שעבורם כבר קיימים נתוני בטיחות. אם ברצונך לראות את התוצאות המלאות של הסקר המקוון שלנו ואת תוצאות הסקר שלנו בדפוס, תוכל להוריד את הדוח המלא שלנו כאן.

עם זה מידע, מותגי קוסמטיקה יוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר בעת תכנון ויצירת חנויות מקוונות שלהם. המאפיינים העיקריים של מוצר מקוון, כגון בטיחותו ויעילותו.

למרות שהמבחר ברחוב לה לה אינו דומה גדול כמו כמה מהאתרים האחרים ברשימה זו

אך מציע מוצרים נהדרים, כגון מגוון שפתונים, שפתון וגלוס. ניתן לקנות מותגים הנמכרים רק בארה"ב ולהשוות את מחירי המוצרים המועדפים עליכם. בחנות או לקנות מותגים עם off-the צבעי מדף שלא תוכלו להספיק מהם והכל בלי לצאת מהבית. אם אתם רוצים לנסות משהו חדש, קראו את הביקורות שלנו וקנו בחברת Nordstrom לפני שאתם עוזבים את הבית, מכיוון שיש מגוון רחב של מוצרים לקנות, מהמותגים הפופולאריים ביותר ועד לעלומים. אנו יכולים לבחור מתוך שלוש דוגמיות חינם לפני הקנייה ולהשוות את מחיר המוצר החביב עלינו בחנות ובאתר לפני הקנייה.

כדאי לנסות את מוצרי KB PURE   לחויה מושלמת

אנו רואים שלקוחות קונים מוצרי קוסמטיקה על בסיס חודשי ולא יומי או שבועי

כלומר צריכה להיות אסטרטגיה לשמור על תשומת הלב עד לחודש הבא. זכור כי התדירות בה הלקוחות מבצעים רכישות קוסמטיות באינטרנט יעזרו לך לפתח אסטרטגיות כדי לגרום ללקוחות שלך לחזור על בסיס מתגלגל. אם אתה קונה מוצרי קוסמטיקה במנות קטנות, כמו פעם בחודש או אפילו כל שבועיים, הלקוחות שלך תמיד יחזרו למותג שלך ויקנו יותר.

אם אתה יוצר אכזריות

מוצרים בחינם או למחזור – ודא שלקוחותיך יודעים על כך. ל- FDA אין רשימת בדיקות הנדרשות למרכיב מסוים במוצר קוסמטי, אך ישנן הנחיות להבטיח כי המוצר בטוח באמצעות הוראות שכותרתו ואופן השימוש בו בדרך כלל. בין אם המוצרים שלך מיוצרים בבית או בסלון, הנחיות אלה עוזרות לך לשמור על התהליך והמוצר בטוח.

כאשר אתה מייצר או משווק מוצרי קוסמטיקה, אתה אחראי מבחינה משפטית לבטיחות ולתיוג של המוצרים שלך. וודא כי מוצרי הקוסמטיקה שלך בטוחים, מתויגים כראוי ושהחוקים והתקנות חלים עליהם.

קוסמטיקה לא חייבת להיות סטרילית

אך זיהום מיקרוביאלי יכול להוות סיכון בריאותי ולעוות את המוצרים שלך. מוצרי קוסמטיקה אינם צריכים להיות סטריליים, אך אסור להם להכיל מיקרואורגניזמים מזיקים ומספר החיידקים האירוביים לגרם חייב להיות נמוך.

משאבים לענף ניתן למצוא במדריך של תעשיית הקוסמטיקה למגמת המסחר האלקטרוני המודרני והשפעתו על מותגי הקוסמטיקה

זה עוזר לנו להבין טוב יותר כיצד הלקוחות מגיבים לעולם משתנה של קניות מקוונות, בין אם זה מקוון, מסחר אלקטרוני או קמעונאות. שאלנו נשים על חוויותיהן בעבודה עם מותגי קוסמטיקה מקוונים ופיתוח השקפתן לקניות מקוונות.

תוכן שנוצר על ידי המשתמש

בין אם בצורה חזותית ובין אם בכתב, הוא היבט מכריע בחוויית הקנייה המקוונת. מצאנו כי אמזון היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר המשמשת לרכישת מוצרי קוסמטיקה באינטרנט בכל המדינות שנחקרו. מדינות נוטות לשים דגש רב יותר על תנאי הרכישה מאשר על תכונות האתר בכל הנוגע לחוויה הטובה ביותר בקניית קוסמטיקה וחוויה טובה בקניית קוסמטיקה באינטרנט.

פוסטים קשורים

ביזנס

היות והמונח "עסק" יכול להיות בטעות כפעילות שוטפת והסדרים כלליים של חברה, המונח משמש לעתים קרובות להתייחסות לעסקאות הקשורות למוצר או לשירות הבסיסיים. המונח "מסחרי"

קרא עוד »

דיאטה מהירה מומלצת

בהתבסס על ניסיונו של הסופר בראד פילון, דיאטת Eat Stop Eat Fasting מאפשרת לך לעקוב אחר דפוס האכילה הקבוע שלך במשך רוב השבוע. צום מלא

קרא עוד »

האם כדאי להשתמש תרופת סבתא

אנשי מקצוע בתחום הבריאות שלעתים קרובות פשוט מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, לעתים קרובות לא רוצים לדעת מה המחירים של התרופות הללו,

קרא עוד »

הירשם לניוזולר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן