ניתוחי קרסול וכף הרגל- כל מה שצריך לדעת

ניתוחי קרסול וכף רגל הוא ניתוח עדין ורגיש ומורכב במיוחד. כף הרגל שלנו היא איבר מאד מורכב, עדין ורגיש עם כמות גבוהה מאד של עצמות קטנות. הרבה עצמות פרושו של דבר הרבה פוטנציאלים לפגיעה, ומטבע הדברים, ככל שאלו קטנות יותר, כך קשה יותר להגיע אליהן. יחד עם זאת מיומנות של רופא מנוסה כמו במקרה של ד"ר ניב דאירנגל לצד הטכנולוגיה הקיימת כיום מאפשרים להגיע לריפוי מלא של מגוון תופעות קשות ומורכבות.

כף הרגל שלנו נושאת את כל הגוף, לאורך כל שעות היום, מדי יום לאורך כל החיים. זה הרבה מאד עומס על איבר מאד קטן ושברירי ויש לזה את ההשלכות של זה. קיימות לא מעט תופעות, מחלות ופגיעות אורתופדיות מורכבות למדי.

על הטיפול וסוגי הניתוחים

ניתוחי קרסול וכף רגל נעשים על רקע שתי סיבות מרכזיות. הסיבה הראשונה היא כדי לשקם פציעות ופגיעות, אלו מתרחשות בתדירות די גבוהה בין אם במסגרת פעילות גופנית ובין אם בשגרת החיים. כמובן שפציעות נוצרות גם בעקבות שחיקה טבעית, כאשר הרופא, ובמקרה שלנו ד"ר ניב דריאנגל יאבחן את המצב ויתאים את הטיפול הטוב ביותר.

הסיבה השנייה שבגינה עורכים ניתוחי קרסול וכף רגל מתייחסים לעיוותים פיזיולוגיים שונים שקיימים הרבה פעמים מהלידה עצמה.

על הניתוח והחלמתו

לאור הטכנולוגיה והאמצעים הקיימים היום הניתוחים מהסוג הזה הפכו לנגישים מאי פעם, תוך שהם מבוצעים מהר, הרבה פעמים תחת הרדמה מקומית בלבד. אחד מהשלבים הקריטיים ביותר להצלחה של ניתוחי קרסול וכף רגל הוא שלב ההתאוששות מהניתוח. לאופן שבו עוברים את השיקום יש השפעה מהותית ביותר על ההחלמה והתוצאה הסופית של הניתוח.

המלצות על אופן ההתנהלות במהלך השיקום יינתנו על ידי הצוות המטפל וקריטי להיצמד אליהן בדיוק המרבי. לרוב ההמלצות תהיינה להפעיל עומס מסוים על הרגל, אך לא עומס מלא, כאשר ההמלצה תהיה להוסיף עומס ולהפעיל את הרגל עד לשלב שבו יהיה ניתן להפעיל עליה עומס מלא ולחזור לפעילות מלאה.

ניתוחי כף רגל וקרסול מתאפיינים באחוזי הצלחה גבוהים מאד.

פוסטים קשורים

ביזנס

היות והמונח "עסק" יכול להיות בטעות כפעילות שוטפת והסדרים כלליים של חברה, המונח משמש לעתים קרובות להתייחסות לעסקאות הקשורות למוצר או לשירות הבסיסיים. המונח "מסחרי"

קרא עוד »

דיאטה מהירה מומלצת

בהתבסס על ניסיונו של הסופר בראד פילון, דיאטת Eat Stop Eat Fasting מאפשרת לך לעקוב אחר דפוס האכילה הקבוע שלך במשך רוב השבוע. צום מלא

קרא עוד »

האם כדאי להשתמש תרופת סבתא

אנשי מקצוע בתחום הבריאות שלעתים קרובות פשוט מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, לעתים קרובות לא רוצים לדעת מה המחירים של התרופות הללו,

קרא עוד »

הירשם לניוזולר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן