משכנתא חדשה

שיעורי משכנתא נמוכים שיא אומר שמעולם לא היה זמן טוב יותר למחזר את הלוואת הבית שלך. אתה עשוי לחשוב שאתה צריך לממן מחדש את המשכנתא שלך כדי לנצל ריביות נמוכות, להחליף חברת משכנתא, להפחית את התשלום המשכנתא החודשי שלך או להשתמש בכסף ממימון מחודש כדי לבצע רכישה גדולה. בעוד שרוב האנשים מנצלים את שיעורי הריבית הנמוכים יותר על הלוואה חדשה, סיבות אחרות למימון מחדש הן שינוי חברת המשכנתא, שינוי תנאי האשראי או סיום חובת ביטוח המשכנתא האישית שלך (המכונה גם PMI).

כאשר אתה קונה בית בפעם הראשונה

המלווה שלך עשוי לדרוש ממך לשלם פחות מ -20% ממחיר הרכישה מהכספים הקיימים שלך. כמו כן, אם ביצעתם מקדמה של פחות מ -20% בעת לקיחת המשכנתא, המלווה ידרוש מכם לבצע ביטוח משכנתא פרטי (PMI), שייגבה עלויות חודשיות נוספות. ביטוח משכנתא פרטי (PMI) מתווסף לתשלום החודשי שלך כשאתה נכנס למחשבון המשכנתא שלך. אם תשלם עבור ביטוח שוטף נוסף בהלוואה שלך, תצטרך לשלם עבורו עם התשלומים החודשיים הנוספים שלך.

אם אתה מגלה כי שיעור המשכנתא הנוכחי שלך גבוה ואתה מתכנן להישאר בביתך למשך 5 שנים בלבד

או אם כבר יש לך משכנתא ל -5 שנים (5.5 שנים או פחות), אז מימון מחדש עשוי להיות אפשרות טובה יותר מאשר פשוט לשמור על המשכנתא הנוכחית שלך. אם אתה חושב על מימון מחדש בשיעור קבוע (השיעור המומלץ היחיד), עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת. ההפסקה – המקבילה למשכנתא חדשה היא 7 שנים, ואם נקודות ההפסקה שלך למשכנתאות החדשות שלך גבוהות מזה, ייתכן שתרצה לבחור לטווח הקצר יותר כאשר אתה מממן מחדש.

לפני שתתחיל למחזר מחדש

קרא את המדריך המקיף שלנו למימון מחדש של המשכנתא כדי שתוכל להכיר את הפרטים ולהחליט אם זה הגיוני עבורך. המדריך הצרכני שלנו למיחזור משכנתא הוא מבט מקיף ומעמיק על כל ההיבטים של מימון מחדש של משכנתא (כולל מבוא למימון משכנתא) וכל המונחים המשמשים בענף כדי לעזור לכם להחליט אם זה מתאים לכם או לא.

הזן 1

5 או 10 שנים במחשבון המשכנתא שלנו כדי לראות כיצד ישתנה תשלום המשכנתא החודשי שלך. בשדה שיעורי משכנתא תוכלו לראות את שיעורי המשכנתא שתקבלו בכלי השוואת שיעורי המשכנתא ולראות את ההשוואות שלהם למדינה, למחוז, לעיר ולמדינה שלכם.

אם אתה מממן מחדש משכנתא בסך 200,000 $

אתה יכול להוריד את השיעור ל -3.75% ולשלם 2,000 $ בשתי נקודות. נסה להסתובב עם מלווים אחרים כדי למצוא את השיעור הנמוך ביותר ולהשאיר את תשלום המשכנתא החודשי נמוך ככל האפשר כל עוד אתה רוצה. השווה בין מלווים ומתווכים במדינתך, במחוז, בעיר ובמדינה בכלי השוואת שיעורי המשכנתא שלנו כדי למצוא את השיעור הטוב ביותר עבורך, אם תשתמש במחשבון מימון מחדש שלנו, תמצא שזה הגיוני.

כדי לברר אם המשכנתא שלך מכוסה במשכנתא מבוטחת, פנה ישירות למלווה שלך או עיין במאגר המקוון שלנו של פרויקטים זכאים של בנייה פדרלית שעוקבים על ידי משרד השיכון והפיתוח העירוני בארה"ב (HUD) ולשכת הקרקע. ניהול (BLM). חלק מהמלווים, כגון צ'רצ'יל משכנתא, ישתמשו בתהליך גיבוי ידני כדי לקבוע את הסיכון ואת הסבירות שתשלמו את המשכנתא בזמן. בדרך כלל, המלווים מנפיקים את המשכנתא הראשונית הראשונה שלך ואז מאפשרים משכנתא שנייה (הנקראת הלוואת דירה) בשיעור נמוך יותר.

מימון מחדש של המשכנתא מאפשר לך לשלם את המשכנתא הקיימת שלך ולקחת משכנתא חדשה בתנאים חדשים

אם אתם מתכננים לעבור בעוד מספר שנים, סביר להניח כי מימון מחדש לא יהיה הגיוני, מכיוון שאין לכם מספיק זמן לקזז את עלויות הסגירה בתנאים טובים יותר לדגם החדש. אפשר לדמיין משכנתאות מחודשות כדרך לנעול שיעורים נמוכים יותר בשיעור קבוע ולקצר את תקופת המשכנתא. משכנתא יכולה לאפשר ללווה לבנות הון בטווח הקצר ולממן מחדש בשיעורים נמוכים יותר.

אם כרגע יש לך משכנתא ל -30 שנה ואתה באמצע הדרך

תשלם ריבית על המשכנתא למשך שארית חייך, אלא אם כן תממן אותה מחדש. המשמעות היא שאם אתה מתחיל משכנתא חדשה על ידי מימון מחדש, רוב הריבית לא תוחזר עד שתחזיר אותה בשנה הראשונה למשכנתא ישנה. כשאתה מכניס הלוואות לסטודנטים למשכנתא, לוקח הרבה יותר זמן לשלם את ההלוואה ואת המשכנתא.

במשכנתא למשך 15 שנים אתה משלם את ההלוואה בזמן דחוס והריבית נשארת על כנה, למרות שמדובר בשיעור קבוע.

כדי לחשב כמה זמן לוקח לאזן את החיסכון החודשי שלך במשכנתא החדשה שלך, השתמש במחשבון המחזר שלנו והזן את שיעור המשכנתא הנוכחי שלך ואת השיעור על משכנתא למשך 15 שנים. מחשבון המימון המחודש שלנו מאפשר לך להזין את שיעורי המשכנתא המוצעים, תשלומים חודשיים ומידע אחר.

פוסטים קשורים

ביזנס

היות והמונח "עסק" יכול להיות בטעות כפעילות שוטפת והסדרים כלליים של חברה, המונח משמש לעתים קרובות להתייחסות לעסקאות הקשורות למוצר או לשירות הבסיסיים. המונח "מסחרי"

קרא עוד »

דיאטה מהירה מומלצת

בהתבסס על ניסיונו של הסופר בראד פילון, דיאטת Eat Stop Eat Fasting מאפשרת לך לעקוב אחר דפוס האכילה הקבוע שלך במשך רוב השבוע. צום מלא

קרא עוד »

האם כדאי להשתמש תרופת סבתא

אנשי מקצוע בתחום הבריאות שלעתים קרובות פשוט מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, לעתים קרובות לא רוצים לדעת מה המחירים של התרופות הללו,

קרא עוד »

הירשם לניוזולר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן