מקצועות מבוקשים

חשוב להכיר את המגמות הנוכחיות בשוק העבודה, בין אם אתם מתכננים את מסלול הקריירה שלכם או שפשוט רוצים לפתח את הכישורים בר קיימא שמעסיקים צריכים ורוצים. אם תתוודע למגמות אלה, תהיה מוכן יותר לעבודה באחד המקצועות המבוקשים הללו.

ישנן מקומות עבודה מבוקשים במגוון תעשיות

החל מאירוח ובריאות ועד טכנולוגיה ומלאכה, כך שתוכל לשקול הזדמנויות קריירה רבות. להלן 10 המשרות המובילות כיום המבוקשות ביותר, החל ממשרות בתחום הבריאות ועד משרות שירות ועד קריירות בתחום מדעי המחשב.

במאמר זה אנו מפרטים את 15 העיסוקים המבוקשים ביותר

משרות, חובות, משכורות ממוצעות ודרישות הכשרה. נתוני לינקדאין מציגים את 15 המשרות המבוקשות ביותר לשנת 2021 ואת הכישורים המרכזיים הדרושים לכל תפקיד. להלן עשר המשרות המבוקשות ביותר, יחד עם רמת ההכשרה והכישורים הנדרשים לשמירה עליהם.

תעשיות בעלות קריירה מבוקשת מבקשות למלא משרות פנויות עם מועמדים מוסמכים בעלי כישורים ויכולות ספציפיות, ותפקידים רבים מוכנים להציע יתרונות מסוימים לקידום אריכות ימים.

קורסים מקוונים בישראל

עובדי בריאות בבית מטפלים בלקוחות בביתם

עוזרים במשימות היומיומיות כגון הלבשה והיגיינה אישית, מבטיחים שהלקוח לוקח תרופות על בסיס יומי ועובד עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות כדי לשמור על בריאותם של לקוחות. התפקיד דורש ידע במושגי בריאות בסיסיים, אך ללא ידע רפואי מקיף. עובדי בריאות בית יכולים לפתח את הידע והכישורים הדרושים להם לתפקיד מבלי שיוכשרו לכך.

הם עובדים בבתי חולים

בתי אבות, ניתוחי רופאים ושירותי בריאות ביתיים. על פי דרישות עסקיות, המשימות יכולות לכלול ביצוע ניסויי נתונים, יישום מודלים סטטיסטיים ואלגוריתמים, פיתוח מוצרי נתונים ואופטימיזציה של תנאי מסגרת לשיפור התוצאות העסקיות והגברת היעילות.

חברות ששוכרות אנליסטים לאבטחת מידע דורשות בדרך כלל תואר ראשון במדעי המחשב

מערכות מידע, הנדסת תוכנה, הנדסת מחשבים או תחום טכני קשור. התפקיד כאנליסט אבטחת מידע דורש תואר ראשון במדעי המחשב ותכנות וכן כלי אבטחה ותוכניות. מדעי הנתונים הם תפקיד טכני ביותר וכבד נתונים, וככזה תואר ראשון בהנדסה, סטטיסטיקה, מתמטיקה או תחומים הקשורים להנדסה הוא דרישת עבודה, ולכן חברות רבות מעדיפות שלמדעני נתונים יש תארים מתקדמים.

סטודנטים המחפשים עבודה

כדי להשיג דריסת רגל באזורים מבוקשים צריכים לשקול ברצינות עיסוקים כגון אינסטלציה, חשמלאים ועיסוקים מיומנים אחרים. יש צורך רציני בעבודות מיומנות כמו אינסטלטורים וטכנאים, ואלו משרות עם שכר טוב עם אפשרויות קריירה מבטיחות. סטודנטים הבוחנים הזדמנויות קריירה בתעשיית האנרגיה ימצאו מגוון מקצועות, החל מהנדסת חשמל ועד מפעילי תחנות כוח.

אם אתה מתעניין במקצוע זה

אתה צריך לפחות תואר ראשון במדעי המחשב או תחום קשור שכן חברות רבות מחפשות תארים מתקדמים. מהנדסי מכירות זקוקים לידע מעמיק של מדע, טכנולוגיה ועקרונות הנדסיים כדי לבצע את עבודתם, והמועמדים זקוקים לפחות לתואר ראשון בהנדסה בכדי להכניס את כף רגלם לדלת, מכיוון שהזדמנויות מסוימות דורשות תואר שני. אם זה משהו שמרתק אותך, אתה צריך להיות בעל תואר בתחום הנדסי כדי לנצל את העבודה ולהרוויח משכורת טובה.

משרות בתחום הבריאות הולכות ומתבקשות

מכיוון שאוכלוסייה מזדקנת דורשת עזרה כדי להישאר בריאים, ולכן אין זה מפתיע כי עיסוקים רבים בתחום הבריאות מבוקשים מאוד. כפי שאולי שמתם לב, שלוש מתוך חמש המשרות המבוקשות ביותר בשנת 2020 יהיו במגזר הבריאות בכללותו, ויהיה צורך בעבודות רבות יותר הקשורות לבריאות למספר עובדים גדול יותר. למשרות עסקיות יש ביקוש רב מכיוון שמיומנויות עסקיות מוערכות במגוון רחב של מקצועות.

הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS) צופה שעבודת האחות תגדל בממוצע ב -4.5% לכל משרה בין 2019 ל -2029

בארה"ב יש כ -125,500 עוזרי רופאים, וביקוש גבוה לבריאות מקיפה. שירותי הודות לאוכלוסיית הזבלנים המזדקנים והחששות לטיפול מונע תורמים לצמיחת השדות.

בהתאם לעבודה

המועמדים זקוקים לתואר ראשון או שותף בפיתוח אתרים, עיצוב אתרים, תכנות או כל תחום רלוונטי אחר. עבודה זו דורשת תואר ראשון או חבר בסיעוד ורישיון סיעודי. על מנת להתחיל בקריירה כ- RN, עליך להשיג סייעת או תואר ראשון בסיעוד ולבחון רישיון לפני עבודה ורואה מטופלים.

קריירה בתחום המדע, הטכנולוגיה, ההנדסה והרפואה היא נדירה, וקשה להשיג מקומות עבודה, שכן חברות מפטרות אנשים ומחליפות אותן בכוח עבודה זול יותר.

ביזנס אינסיידר גילה על סמך תחזיות תעסוקה ונתוני שכר של הלשכה לסטטיסטיקה של עבודה כי 30 משרות בעלות שכר גבוה יחוו גידול תעסוקתי בריא בעשור הקרוב

החל ממשרות טכנולוגיות ועד אפשרויות בריאות ועד קריירה ידידותית לסביבה, רשימת האינטרסים, הכישורים והצרכים החינוכיים היא מגוונת. למעשה, התחזיות חזקות במיוחד לעיסוקים כמו מדעני מחשבים ומדעני מחשב, כולל אנליסטים של נתונים.

בהתחשב בעלייה המתמשכת בנפח ובמורכבות של מתקפות סייבר והפרות נתונים

אתה יכול להיות בטוח שלאנליסטים לאבטחת נתונים יש עבודה לעשות והם יישארו ביקושים. ה- US News & World Report דירג את מפתחי התוכנה כמשרה המובילה ברשימת 100 המשרות הטובות ביותר של 2020 והמקום הראשון בטכנולוגיית STEM.

נדל"ן דיגיטלי מניב

פוסטים קשורים

ביזנס

היות והמונח "עסק" יכול להיות בטעות כפעילות שוטפת והסדרים כלליים של חברה, המונח משמש לעתים קרובות להתייחסות לעסקאות הקשורות למוצר או לשירות הבסיסיים. המונח "מסחרי"

קרא עוד »

דיאטה מהירה מומלצת

בהתבסס על ניסיונו של הסופר בראד פילון, דיאטת Eat Stop Eat Fasting מאפשרת לך לעקוב אחר דפוס האכילה הקבוע שלך במשך רוב השבוע. צום מלא

קרא עוד »

האם כדאי להשתמש תרופת סבתא

אנשי מקצוע בתחום הבריאות שלעתים קרובות פשוט מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, לעתים קרובות לא רוצים לדעת מה המחירים של התרופות הללו,

קרא עוד »

הירשם לניוזולר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן