טיפול פסיכיאטרי- כבר לא מילה גסה

העידן שבו בריאות הנפש היה מושג משול לחרדת הבושה פסח מן העולם. אנחנו הרבה יותר מודעים לרגישות והחשיבות של בריאות הנפש. בעיקר בתקופה שלנו, שבה הקצב רחוק מלהיות טבעי והמתחים גואים מכל עבר, המזון תעשייתי ומעובד ועיקר העבודה היא במצב פיזי סטטי כלומר עיקר המתח שאנחנו חיים הוא מלאכותי שמעוגן בסביבת עבודה משרדית ואילו מצבי הילחם או ברח טבעיים כמו להתמודד עם דוב ביער כבר לא באמת מתרחשים והמתח הטבעי והבריא קשה מאד להשגה- השפיות של כולנו מצויה בסכנה, ויציבותה נזילה מאי פעם.

למרבה המזל אנחנו נמצאים בעידן של מודעות הולכת וגדלה ועמה גם סט רחב יותר של פתרונות ואמצעים לסייע להתמודדות. ישנם לא מעט מצבים של ריפוי והחלמה מלאה וכמובן שכשהשיקום נעשה באופן נכון, הצפי העתידי יכול להיות אופטימי למדי. 

לרופא המאבחן והמטפל יש משקל רב בהחלמתו של המטופל משום שהאבחון שעל בסיסו מותאם הטיפול מתווים דרך לתכנית טיפול אחת ולא אחרת. ד"ר לידי לרנר תוכל להעניק את הפתרון המלא הנחוץ.

לפוגג דעות קדומות

העולם הפסיכיאטרי צומח ומתפתח ואנחנו לומדים כל הזמן את אניגמות הנפש, תוך ניסיון למפות, במטרה להגיש את העזרה הטובה ביותר. אנחנו רחוקים מלהבין באמת איך נפש האדם פועלת, והמיפוי והמיון ואפילו המושגים והתוכן שלהם משתנים באופן תדיר למדי, זאת נוכח הלמידה  שכל הזמן מתרחשת.

גם היכולת להגיש עזרה נמצאת בשינוי מתמיד, בין אם זה בעולם התרופות ובין אם זה בהיבטים קליניים וסיעודיים. נכון, יש לאן להשתפר, תמיד, אבל חשוב גם לדעת שעזרה טובה ואמתית קיימת. הנפש שלנו שברירית והחיים המודרניים הם כמו קלחת שאי אפשר לפתח כנגדה חסינות. תופעות כמו דיכאון, התפרצויות פסיכוטיות, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה, התמכרויות, הפרעות התנהגות ואפילו הפרעות אישיות, הן כולן תופעות נפוצות, הרבה יותר ממה שאפשר היה לצפות.

טיפול פסיכיאטרי הוא שם רחב למגוון של שיטות טיפול וגישות שונות לטיפול כשהמטרה היא לאפשר את השילוב האופטימלי שיעניק את הפתרון הטוב ביותר, בטווח הקצר ובטווח הארוך.

פוסטים קשורים

ביזנס

היות והמונח "עסק" יכול להיות בטעות כפעילות שוטפת והסדרים כלליים של חברה, המונח משמש לעתים קרובות להתייחסות לעסקאות הקשורות למוצר או לשירות הבסיסיים. המונח "מסחרי"

קרא עוד »

דיאטה מהירה מומלצת

בהתבסס על ניסיונו של הסופר בראד פילון, דיאטת Eat Stop Eat Fasting מאפשרת לך לעקוב אחר דפוס האכילה הקבוע שלך במשך רוב השבוע. צום מלא

קרא עוד »

האם כדאי להשתמש תרופת סבתא

אנשי מקצוע בתחום הבריאות שלעתים קרובות פשוט מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, לעתים קרובות לא רוצים לדעת מה המחירים של התרופות הללו,

קרא עוד »

הירשם לניוזולר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן