בניית אתרים

שמי סיריל ואני עובד כמנטור של CareerFoundry Web Development, המסייע למפתחי אתרים מתחילים לגלות את היופי בתכנות תוך שהם שוקעים בעולם פיתוח אתרים והיבטיו הרבים. במהלך חיי המקצועיים מילאתי מגוון תפקידים כמפתח אתרים והשתמשתי במספר תהליכי פיתוח אתרים. מפתחי אתרים יכולים לעבוד בבית או בפרילנסרים, והמשימות והאחריות הספציפיות הכרוכות בכך משתנות בהתאם למצב הלקוח ולדרישות מקום העבודה. בין אם בתור מפתח חזית, backend או full stack, אתה תלוי בכישורים ובניסיון שלך כמו גם בסביבת העבודה שלך.

בארגונים או חברות גדולות

צוותי פיתוח אתרים יכולים לכלול מאות אנשים (מפתחי אתרים) ולעקוב אחר שיטות סטנדרטיות (מתודולוגיה זריזה) לפיתוח אתרים. בכל שלב בפיתוח אתרים, מתכנתים מתקשרים זה עם זה והצוות, ומיישמים תכונות מעודנות המשמשות בפיתוח אתרים מותאמים אישית על בסיס יומי. בדומה לתהליך פרויקט עיצוב אתרים, תהליך פרוייקט ברור של פיתוח אתרים פירושו שללקוח יש מושג לגבי כל השלבים המתבצעים במהלך הפרויקט. המשמעות היא שמעצב אתרים צריך ליצור את הפרטים של מה העיצוב מכיל באסטרטגיה משותפת לפיתוח אתרים.

אם אתה מתחיל חדש בפיתוח אתרים או בעל עסק

עליך להיות מודע לצעדים העיקריים לפיתוח אתרים כדי להבין כיצד לעצב אתר. מחקר זה מכסה את כל התחומים בשלב פיתוח אתרים, כולל תהליך העיצוב, עיצוב אתרים, ממשקי משתמש ופיתוח אפליקציות אינטרנט.

אם אתה מעוניין לחקור HTML ולהתעמק יותר בפיתוח אתרים

עליך להשתתף בקורס HTML למתחילים. לחלופין, תוכלו לנסות קידוד אינטראקטיבי למתחילים, שיעניק לכם הבנה מעמיקה יותר של יסודות ה- HTML, CSS, JavaScript, HTML5 ו- CSS. לאחר שלמדת את היסודות של וניל HTML / CSS ו- JavaScript הוא כלי פיתוח אתרים בצד הלקוח המסייע לך ללמוד על פיתוח יישומי אינטרנט, עיצוב אתרים, ממשקי משתמש ופיתוח יישומי אינטרנט.

זה יעניק לך הבנה טובה יותר של פיתוח אתרים מהי

ויקל עליך ליצור דפי אינטרנט שלמים בעצמך. אם המטרה הסופית שלך היא להיות מפתח אתרים נהדר, אתה צריך להשקיע קצת זמן בשליטה בכישורים אלה. לא רק שזה הופך אותך להרבה יותר מועסקים, אלא שהחיים שלך הרבה יותר קלים.

כאמור לעיל, מפתחי חזית ומאחור צריכים ללמוד שפות שונות, בעוד מפתחי מחסנית מלאה זקוקים לידע שמתאים לשניהם.

בעולם פיתוח אתרים

שפות אלה הן אבני הבניין שמשתמשים בהן כדי ליצור אתרים, אפליקציות ותוכנות. עם זאת, כל מפתח אתרים אמור להיות מסוגל להשתמש ב- HTML, CSS ו- JavaScript. CSS היא שפת החזית השנייה החיונית והיא גם השפה שכל מפתח חזית חייב להיות שוטף בה. התחל בללמוד את שלושתם ותהיה מפתח הגון מקדימה וקצה. לסיכום: טכנולוגיות Frontend, backend ובסיסי נתונים פועלות יחד כדי ליצור ולהפעיל אתר או יישום פונקציונלי לחלוטין. שלוש הרמות הללו מהוות בסיס לפיתוח אתרים ואין טכנולוגיה קדמית או אחורית אחת. ניתן לחלק את פיתוח אתרים לשלוש שכבות עיקריות: חזית, גב וסוף.

דוגמאות לתכונות

פיתוח אתרים עשיר כולל אתרים, יישומי אינטרנט, יישומים ניידים ודפי מדיה חברתית. פיתוח אתרים, המכונה בדרך כלל "משימות", יכול לכלול טכנולוגיות חזית, backend, backend ומסדי נתונים, כמו גם מגוון טכנולוגיות אחרות.

הכלים בהם אנו משתמשים באינטרנט מדי יום מפותחים על ידי מפתחי אתרים

ועושר של כלים ופיתוח תוכנה מהווים את הערימה ושומרים עליה פעילה בכל עת. מפתחי האינטרנט של WebFX עובדים כמעט על כל היבטי הפיתוח, כפי שנראה בתהליכי העבודה שלהם כמעט לכל היבטי הפיתוח.

בנוסף

קיימת הזדמנות אמיתית לקריירה עבור מעצבי אתרים, ואתה יכול להזדהות כמעצב אתרים בכל שלב בפיתוח אתרים. אם יש לך רעיון לפרויקט פיתוח אתרים, מדריך זה אמור לתת לך את הידע לגבי פיתוח אתרים באופן כללי מבלי שתצטרך לעבור שירות פיתוח אתרים ספציפי. גם אם אתה מתחיל לחלוטין בפיתוח אתרים, אנו ממליצים לך לעבוד על מודול ההפעלה שלנו, המספק מבוא מעשי לפיתוח אתרים. מצא עמדת התחלה מצוינת ואל תשכח לעבוד איתנו.

כדי להבין מיהו מפתח אתרים, חשוב לדעת שיש שלושה סוגים עיקריים של מפתחים. השלב הראשון הוא לבחור את ההיבטים של פיתוח אתרים שמעניינים אתכם, ואז להתחיל בשפת תכנות. בחר אחת משפות התכנות בהן תרצה להיות מפתח אתרים, כגון Java, PHP, Ruby, Python או JavaScript.

פוסטים קשורים

ביזנס

היות והמונח "עסק" יכול להיות בטעות כפעילות שוטפת והסדרים כלליים של חברה, המונח משמש לעתים קרובות להתייחסות לעסקאות הקשורות למוצר או לשירות הבסיסיים. המונח "מסחרי"

קרא עוד »

דיאטה מהירה מומלצת

בהתבסס על ניסיונו של הסופר בראד פילון, דיאטת Eat Stop Eat Fasting מאפשרת לך לעקוב אחר דפוס האכילה הקבוע שלך במשך רוב השבוע. צום מלא

קרא עוד »

האם כדאי להשתמש תרופת סבתא

אנשי מקצוע בתחום הבריאות שלעתים קרובות פשוט מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, לעתים קרובות לא רוצים לדעת מה המחירים של התרופות הללו,

קרא עוד »

הירשם לניוזולר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן