אפיון אתרים

לאחרונה הקדשתי זמן רב לחשוב על קישורי קידום אתרים ועיצוב אתרים ב- Bowler Hat ופשוט פרסמתי פוסט בבלוג שיעזור לך בתהליך מסובך. במאמר זה אפרט כמה ממרכיבי ה- SEO החשובים ביותר שאתה צריך לחשוב עליהם בעת פיתוח האתר שלך. המטרה שלי היא לספק לך רשימה של מרכיבי ה- SEO החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני, במהלך ואחרי כל פרויקט עיצוב אתרים. נתחיל מהדבר הראשון שעליך להיזהר כשאתה מחליט ליצור אתר WordPress, כלומר אירוח אתרים.

הצוות עטורת הפרסים של מעצבי אתרים פועל כהרחבה של הצוות בכדי להכיר את היעדים והחזונות העסקיים שלך לאתר שלך. אתה יוצר אתר לחברה תוך 30 יום ואז עובד איתך על תהליך העיצוב למשך מספר שבועות.

מעצב אתרים אחראי על כל ההיבטים הוויזואליים, כולל הפריסה, ערכת הצבעים והטיפוגרפיה של האתר. עם זאת, רוב מעצבי האתרים עוסקים בתכנון ופיתוח אתרים.

מעצב אתרים פשוט משאיר את קידוד האתר למפתחים

מלפנים ומאחור – ומסיים אותו. בעזרת Squarespace, אתה פשוט בוחר באחת מאפשרויות תבנית דף האינטרנט על סמך מה שאתה רוצה ליצור, ואז התאם אישית אותו משם. מעצבי אתרים ליצור בקלות אתר פשוט עם פריסה בסיסית, ערכת צבעים וטיפוגרפיה ואז להתאמה אישית.

עקרונות עיצוב אלה בהחלט יעזרו למעצב אתרים לפתח יראה

לפתח עיצובים מעוררי השראה ולשפר את השימושיות של האתר. גם אם תדע את היסודות ותזכור אותם, אפילו עבור אתר האינטרנט שלך, עדיין תהיה לך דרך ארוכה לעבור למסע מעצבי האתרים. משרד אדריכלים אולי אינו מתמחה בפיתוח אתרים, אך על אתר האינטרנט שלו בכל זאת להדגים את העקרונות הבסיסיים של עיצוב אתרים, כגון פריסה, צביעה, טיפוגרפיה ועיצוב טיפוגרפי.

תוכלו להשתמש בתוכנות לעיצוב גרפי כמו Visme

כדי ליצור גרפיקה מדהימה של אתרים שבאמת בולטת מהקהל שלכם. ישנן שתי דרכים עיקריות לעיצוב אתר: עם אפליקציית שולחן עבודה או עם יוצרי אתרים. בעולם המובייל של ימינו, לעומת זאת, ישנם רק שני סוגים של אתרים המשמשים לעיצוב אתרים: רספונסיבי ומותאם. הסיבה לכך היא שניתן להפוך עיצובי שולחן עבודה לעיצובים רספונסיביים (אדפטיביים) לכל גודל מסך.

בחרו לוח צבעים משלים בכדי להעניק לעיצוב אתרים מראה מאוזן, עם האיזון הנכון בין לבן, שחור, אדום, כחול, כתום וירוק.

המרחב הלבן ממלא תפקיד חשוב בעיצוב אתרים

מכיוון שהוא מציע למבקרים מרחב חזותי לנוח. עיצוב אתרים לקוי יכול להקשות על המשתמשים לקרוא את מה שהביאו לאתר. אם עיצוב האתר שלך לא תומך בכל גדלי המסך, רוב הסיכויים שתפסיד בקרב נגד המתחרים שלך. הפניית כתובות אתרים פותרת בעיה מסוג זה בקלות, אך שוב היא ראויה לתשומת לב של סוכנות עיצוב אתרים אשר דואגת לארח ומתייחסת ברצינות לאתרי האינטרנט של לקוחותיך.

מעצב אתרים ייצור אתר עבורך

הפוגש את כל חמשת הדיירים כדי להבטיח שאתה מצליח באינטרנט. גם אם אתה בוחר בעיצוב אתרים מהיר, ודא שהאתר שלך לוכד את המיתוג שלך ומגשים את היעדים והחזונות שלך. אתר שתופס את המותג שלך הוא קריטי, ולכן יש שירותי עיצוב אתרים כוללים אפשרויות סגנון בלתי מוגבלות. מעצבי אתרים יכולים לבחור להגביל את מגוון הגופנים של דפי האינטרנט למספר דומים בסגנונם, במקום להשתמש במגוון רחב של גופנים וסגנונות.

מכיוון שהאתר שלך

הוא בפני העסק שלך ורוב הלקוחות הפוטנציאליים יבקרו בו לפני שהם אי פעם יבדקו את העסק שלך, אין מנוס שתעצב את האתר שלך בקפידה. על מעצב להבין איזה סוג אתר הוא מעצב, כלומר העיצוב של אתר לעסק קטן עם מספר מוגבל של לקוחות יכול להיות שונה מאוד מהאתר שממוקד בצרכן. לאחר השקת דפי האינטרנט שלך, מעצבי אתרים מעורבים לעיתים קרובות בבדיקה נוספת של האתר, באיסוף משוב מהמשתמשים ואז בחזרה על העיצובים. אתה צריך להסתכל על הכישרונות של מעצב אתרים, מכיוון שהאינטרנט כל כך חשוב לאופן שבו כל כך הרבה חברות מוכרות היום, עד שאתה צריך למכור אותם, במיוחד אם אתה מחפש משרות או לקוחות פרילנסרים.

כדי למנוע מעורבות של מפתח, כדאי להשתמש בבונה אתרים כדי לעצב את האתר שלך עם מעט דרישות טכניות. הבנת היתרונות והחסרונות של אתרים מסתגלים ומרתקים תעזור לך לקבוע אילו בוני אתרים עובדים בצורה הטובה ביותר לצרכי עיצוב האתר שלך.

למרות שתחום זה מתמקד בעיקר בעיצוב אתרים

ניתן ליישם הרבה פסיכולוגיה בעיצוב גם בתחומי עיצוב אחרים. להלן רשימה של ההיבטים החשובים ביותר בפסיכולוגיית אתרים שיש להם השפעה רבה על הפסיכולוגיה של מבקרי האתר שלך. לאחר ששלטת ביסודות של עיצוב אתרים, ישנם מאמרים נוספים שצריך לצפות בהם כדי ללמוד עוד על פסיכולוגיה ותפקידה בעיצוב אתר.

פוסטים קשורים

ביזנס

היות והמונח "עסק" יכול להיות בטעות כפעילות שוטפת והסדרים כלליים של חברה, המונח משמש לעתים קרובות להתייחסות לעסקאות הקשורות למוצר או לשירות הבסיסיים. המונח "מסחרי"

קרא עוד »

דיאטה מהירה מומלצת

בהתבסס על ניסיונו של הסופר בראד פילון, דיאטת Eat Stop Eat Fasting מאפשרת לך לעקוב אחר דפוס האכילה הקבוע שלך במשך רוב השבוע. צום מלא

קרא עוד »

האם כדאי להשתמש תרופת סבתא

אנשי מקצוע בתחום הבריאות שלעתים קרובות פשוט מנסים לעשות את הטוב ביותר עבור המטופלים שלהם, לעתים קרובות לא רוצים לדעת מה המחירים של התרופות הללו,

קרא עוד »

הירשם לניוזולר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן